Yazın Tercih Edebileceğiniz 5 Kumaş Türü

Yazın Tercih Edebileceğiniz 5 Kumaş Türü

 

Yaz aylarının aşırı sıcak günlerinde tiril tiril, ferah kumaşlarla kendimizi daha konforlu hissetmemiz mümkün. Camaleon ekibinden bir yaz dönemini rahatça geçirmenize yardımcı olacak kumaş türleri.

 

Şile Bezi

Terletmeyen kumaşlar denince aklımıza gelen ilk seçeneklerden biri elbette şile bezidir. Terletmeyen kumaşıyla elbiselerinizi, bluzlarınızı hatta pantolonlarınızı bile şile bezinden tercih edebilirsiniz. Her mağazada kolayca bulamasanız da, biraz araştırmayla şile bezi kıyafetlerinize kavuşabilirsiniz. 

İpek

Bütçe dostu olmasa da yaz aylarında size kendinizi en iyi hissetirecek kumaşlardan biri ipektir. Nemi içinde tutmaz, bu yüzden daima serin kalmanızı sağlar. 

Pamuklu Kumaş

Pamuklu kumaşlar yalnızca yaz aylarında değil, her mevsim sizi çok rahat ettirecek. Vücudunuzdaki nemi ve teri hapsederek daha ferah bir yaz geçirmenize yardımcı olacaktır. 

Keten

Hem şık, hem spor, hem ferah! Rahat bir yaz için gereken her şeyi keten kumaşta bulabilirsiniz. Koku yapmayan, terletmeyen keten kumaştan tercih edeceğiniz kıyafetlerle yaz aylarından artık korkmanıza gerek yok.

Tülbent Kumaşı

Hafif, yumuşak ve tiril tiril kıyafetleri seviyorsanız tülbent kumaşı tam sizin için. Bir sürü kıyafet çeşidi bulabileceğiniz bu kolay kumaş sizi yaza hazırlayacak. 

 

https://pin.it/3bkJoyZ

https://pin.it/dLPFLo7

https://pin.it/4AoA0R6

https://pin.it/3s7ChVF

Yorum yaz