İade ve Değişim Politikası

İade ve Değişim Politikası

İADE VE DEĞİŞİM

SİPARİŞ İPTALİ

Herhangi bir siparişi iptal etmek istediğinizde info@mikataki.com e-posta adresine siparişin numarasını ve iptal talebinizi bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” durumundaysa siparişinizi iptal değil iade edebilirsiniz.

Siparişinizin iptali gerçekleştirildikten sonra bedel iadesi için bankanıza talimat verilmektedir. Bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-10 iş günü içinde ürün bedeli kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde MİKA TAKI AKSESUAR İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ.’nin bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.

ÜRÜN İADESİ

İade Süresi

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürününüzü iade edebilirsiniz.

İade Koşulları

Ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Tarafınızdan kullanılmış veya lekelenmiş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ve fatura tarihi 15 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Fatura tarihi 15 günü geçmiş olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir.

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın arkasındaki “İade Formu”nu doldurarak, kullanılmamış ve hasar görmemiş şekilde anlaşmalı kargo ile MİKA TAKI AKSESUAR adresine gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde info@mikataki.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İade Adresimiz

Kartaltepe Mah. Pembe Ay Sok. İnkilap Apt

A Blok Daire:1 Bakırköy-İstanbıl

İade Gönderimi

İadelerinizi anlaşmalı kargo şirketi ile iade adresimize gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade Süreci

Ürününüz iade adresimize ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından incelenmektedir. İadesi kabul edilen ürünün bedeli 5 iş günü içerisinde alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartınıza iade edilir. Kredi kartınıza ürün iade bedeli bankanız tarafından 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde MİKA TAKI AKSESUAR İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ’nin bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.

İade Bedeli

İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde olacaktır. Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ürün bedeli bankanız tarafından taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür; MİKA TAKI AKSESUAR İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ tarafından değil bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlem bankalara göre değişmektedir ve yaklaşık 10 iş günü içinde ekstrelerinize yansır.

İade edilen ürün siparişlerinizde eğer herhangi bir indirim kodu kullanmış iseniz indirim kodunuz, iadenizin bize ulaşmasından ve onaylanmasının ardından tekrar geçerli olacaktır.