2021 Sahil Modası

2021 Sahil Modası

Yaz geliyor, yavaş yavaş normalleşeceğimize olan inancımız yükseliyor. Hepimiz dinlendiğimiz, sosyalleştiğimiz, biraz uzaklaştığımız bir tatil hayal etmeden duramıyoruz. Uzun zamandır aynı günleri yaşıyor, biraz farklılık için sabırsızlanıyoruz.

Peki kendimizi sahil kıyılarına attığımızda, denizle buluştuğumuzda ne giyeceğiz? Biliyoruz, siz de bizim gibi takıp takıştırmayı, süslenmeyi çok özlediniz. Tam da bu sebeple Camaleon ekibi sizlere 2021 Sahil Modası sırlarını açıklıyor!

 

Bikiniler ve Mayolar

Bu yılın en popüler parçaları derin V yaka mayolar ve ipleri belden bağlanan bikiniler! Bunun yanı sıra, rengarenk ve desenli plaj giysileriyle de karşılacağız. Şimdiden hazırlanın, bu yaz çok renkli geçecek!

Hasır Şapkalar

Hiçbir zaman modasını kaybetmeyen hasır şapkalar bu yıl da koltuğunda kendinden emin bir şekilde oturuyor. Kombininizi tek dokunuşla en üst seviyeye çıkarak bu parçaya mutlaka sahip olmalısınız.

Drop Küpeler

Bu yazın vazgeçilmezlerinden biri de rengarenk, sallanan küpeler! Bu görkemli küpeler sayesinde bir şort ve beyaz bir tişörtle bile çok şık olabilirsiniz.

Bez Çantalar

Plaj çantalarına son, bez çantalara merhaba! Hem çabasız, hem şık bu bez çantalar yaz mevsiminde gerçek bir kurtarıcı.

Hasır Sandaletler

Yazın en sevdiğimiz parçalarından olan sandaletlerde, aynı şapkalar gibi hasırın öne çıkacağını görüyoruz.

Doğal Taş Kolyeler

Yazın en sevdiğimiz tarafı, doğal taşlar ve boncuklarla tasarlanan kolyeler elbette! Bu yıl da doğal taş ve boncukları oldukça fazla göreceğiz.

Yorum yaz